Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Path
fi: Polku

en: Site
fi: Sivusto

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: here
fi: täällä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: any
fi: mikä tahansa

en: Add redirect
fi: Lisää uudelleenohjaus

en: Status Code
fi: Tilakoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Redirect status
fi: Uudelleenohjauksen tila

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
fi: Saat lisätietoa HTTP uudelleenohjauksien tilakoodeista sivulta <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
fi: Syötä sisäinen Drupal polku, polun alias tai täydellinen ulkoinen verkko-osoite (kuten http://example.com/) johon uudelleenohjataan. Käytä %front uudelleenohjataksesi etusivulle.

en: Default (@default)
fi: Oletus (@default)
