Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: List
gu: સૂચિ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Site
gu: સાઇટ

en: any
gu: કોઈપણ

en: About
gu: વિશે
