Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Delete
hi: मिटायें

en: List
hi: सूची

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: edit
hi: संपादन करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Path
hi: मार्ग

en: Site
hi: साइट

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Configuration
hi: विन्यास

en: any
hi: कोई भी

en: About
hi: के बारे में
