Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Site
ja: サイト

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: here
ja: こちら

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Redirect
ja: リダイレクト

en: any
ja: いずれか

en: Add redirect
ja: リダイレクトを追加

en: About
ja: アバウト

en: Redirect status
ja: リダイレクトステータス

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
ja: リダイレクトコードに関する詳しい情報はこちらをご覧ください。<a href="@status-codes">@status-codes</a>
