Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: To
jv: Marang

en: here
jv: nag kéné

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: any
jv: sembarang

en: About
jv: Ngenani
