Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Path
lv: Ceļš

en: Site
lv: Vietne

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: any
lv: jebkurš

en: About
lv: Par
