Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: List
mg: Lisitra

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Advanced options
mg: Safidy mihaotra

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: any
mg: izy rehetra
