Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: List
mr: यादी

en: Cancel
mr: रद्द

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: edit
mr: संपादन

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Path
mr: रस्ता

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: here
mr: येथे

en: Configuration
mr: संरूपण
