Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: List
my: စာရင်း

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Advanced options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: From
my: မှ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: About
my: အကြောင်း
