Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: here
nn: her

en: Configuration
nn: Oppsett
