Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: List
os: Номхыгъд

en: Cancel
os: Аппар

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: Path
os: Фæндаг
