Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: edit
pl: edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: Path
pl: Ścieżka

en: Site
pl: Witryna

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Redirect
pl: Przekierowanie

en: any
pl: dowolny

en: Add redirect
pl: Dodaj przekierowanie

en: About
pl: O stronie

en: Redirect status
pl: Status przekierowania

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
pl: Więcej informacji na temat statusu i kodów przekierowań HTTP znajdziesz <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
pl: Wprowadź wewnętrzną ścieżkę Drupala, alias lub cały URL (np. http://drupal.org/) na którą ma następować przekierowanie. Użyj %front dla przekierowań na stronę główną.

en: Default (@default)
pl: Domyślny (@default)
