Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Path
ps: يونلور

en: To
ps: ته

en: Configuration
ps: سازول

en: About
ps: په اړه
