Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: List
te: జాబితా

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: here
te: ఇక్కడ

en: About
te: గురించి
