Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Advanced options
ug: ئالى تاللاشلار

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Redirect
ug: يېڭى مەنزىل

en: any
ug: ھەرقانداق

en: About
ug: ھەققىدە
