Multisite Redirect (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Advanced options
ur: اعلیٰ اختیارات

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: edit
ur: ترمیم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Path
ur: پاتھ
