Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: List
bn: তালিকা

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: To
bn: বরাবর

en: Last access
bn: সর্বশেষ ব্যবহার

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: any
bn: যেকোন

en: About
bn: সম্পর্কে
