Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Count
bo: གྲངས

en: here
bo: འདིར།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: any
bo: གང་རུང

en: About
bo: གསལ་བཤད
