Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Advanced options
bs: Napredne postavke

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Path
bs: Putanja

en: Last access
bs: Zadnji pristup
