Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: delete
cy: dileu

en: Delete
cy: Dileu

en: List
cy: Rhestr

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Advanced options
cy: Dewisiadau uwch

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: edit
cy: golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Path
cy: Llwybr

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Last access
cy: Mynediad diwethaf

en: Count
cy: Cyfrifiad

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad
