Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (19 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: List
el: Λίστα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Path
el: Διαδρομή

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Count
el: Αρίθμηση

en: here
el: εδώ

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: any
el: οποιοδήποτε

en: About
el: Περί
