Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: List
fil: Listahan

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: edit
fil: wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Path
fil: Landas

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: any
fil: kahit ano
