Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Path
he: מיקום

en: Site
he: אתר

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: Count
he: כמות

en: Configuration
he: הגדרות

en: any
he: הכל

en: About
he: אודות
