Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Advanced options
hr: Napredne opcije

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Path
hr: Putanja

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Count
hr: Broj

en: here
hr: ovdje

en: Configuration
hr: Postavke

en: any
hr: bilo koji

en: About
hr: Opis
