Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Count
hy: քանակ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
