Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (22 entries)

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Advanced options
it: Opzioni avanzate

en: Weight
it: Peso

en: Settings
it: Impostazioni

en: edit
it: modifica

en: Save
it: Salva

en: Path
it: Percorso

en: Site
it: Sito

en: To
it: A

en: From
it: Da

en: Last access
it: Ultimo accesso

en: Count
it: Numero

en: here
it: qui

en: Configuration
it: Configurazione

en: any
it: qualsiasi

en: Add redirect
it: Aggiungi redirezione

en: About
it: Informazioni

en: Redirect status
it: Stato redirezione

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
it: Puoi trovare maggiori informazioni a proposito dei codici di stato HTTP su <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
