Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (14 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: List
kk: Көрсету

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Count
kk: Саны
