Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (16 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Count
kn: ಲೆಕ್ಕ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Redirect
kn: ಮರುನಿರ್ದೇಶನ

en: About
kn: ಕುರಿತು
