Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Count
ku: ژمارە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: any
ku: هەر کام

en: About
ku: دەربارە
