Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Site
lt: Svetainė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Count
lt: Skaičius

en: here
lt: čia

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: any
lt: visi

en: About
lt: Apie
