Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ
