Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: delete
pt: apagar

en: Delete
pt: Apagar

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Advanced options
pt: Configurações avançadas

en: Weight
pt: Peso

en: Settings
pt: Configurações

en: edit
pt: editar

en: Save
pt: Salvar

en: Path
pt: Caminho

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Last access
pt: Último acesso

en: Count
pt: Contar

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configurações

en: Redirect
pt: Redirecionar

en: any
pt: qualquer

en: Add redirect
pt: Adicionar redirecionamento

en: About
pt: Sobre

en: Redirect status
pt: Status do redirecionamento

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
pt: Você pode encontrar mais informações sobre código de status de redirecionamentos HTTP em <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
