Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra
