Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Count
si: එකතුව

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම
