Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Path
sk: Cesta

en: Site
sk: Stránka

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Count
sk: Počet

en: here
sk: tu

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: any
sk: ľubovoľne

en: Add redirect
sk: Pridať presmerovanie

en: About
sk: Informácie o
