Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Path
sl: Pot

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Count
sl: Število

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: any
sl: karkoli

en: About
sl: O modulu
