Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: List
sr: Листа

en: Cancel
sr: Поништи

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања
