Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: List
ta: பட்டியல்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Advanced options
ta: உயர்தர தெரிவுகள்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: Count
ta: எண்ணிக்கை
