Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Count
th: จำนวน

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: any
th: ใดๆ

en: About
th: เกี่ยวกับ
