Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: edit
uk: редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: Path
uk: Шлях

en: Site
uk: Сайт

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Count
uk: Лічильник

en: here
uk: тут

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: any
uk: будь-який

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Default (@default)
uk: Базово (@default)

en: Source Path
uk: Джерельний шлях
