Multisite Redirect (7.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (18 entries)

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Path
vi: Đường dẫn

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Last access
vi: Lần truy cập cuối

en: Count
vi: Số lượng

en: here
vi: ở đây

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: any
vi: bất kì

en: About
vi: Giới thiệu
