Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Path
af: Pad

en: Never
af: Nooit

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Configuration
af: Konfigurasie
