Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Path
ca: Camí

en: Site
ca: Lloc

en: Never
ca: Mai

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Count
ca: Quantitat

en: here
ca: aquí

en: Configuration
ca: Configuració

en: any
ca: qualsevol

en: Add redirect
ca: Afegeix una redirecció

en: Status Code
ca: Codi d'estat

en: About
ca: Detalls

en: Redirect status
ca: Estat de la redirecció

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
ca: Podeu trobar més informació sobre els codis d'estat de les redireccions HTTP a <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: Default (@default)
ca: Predeterminada (@default)
