Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་
