Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (17 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: List
eo: Listo

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: Never
eo: Neniam

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Count
eo: Kalkulo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: any
eo: iu ajn
