Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Path
et: Tee

en: Site
et: Sait

en: Never
et: Mitte kunagi

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Count
et: Arv

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: any
et: suvaline

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: About
et: Programmist
