Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: List
fa: فهرست

en: Cancel
fa: لغو

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Path
fa: مسیر

en: Site
fa: سایت

en: Never
fa: هیچوقت

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Count
fa: شمارش

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: any
fa: همه

en: About
fa: درباره
