Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (20 entries)

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Path
id: Jalur

en: Site
id: Situs

en: Never
id: Tidak pernah

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Last access
id: Akses terakhir

en: Count
id: Jumlah

en: here
id: di sini

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Redirect
id: Pengalihan

en: any
id: apapun

en: About
id: Tentang
