Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: List
is: Listi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Advanced options
is: Ítarlegri möguleikar

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Save
is: Vista

en: Path
is: Slóð

en: Never
is: Aldrei

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: About
is: Um
