Multisite Redirect (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (17 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Advanced options
ka: დამატებითი ოფციები

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Site
ka: საიტი

en: Never
ka: არასდროს

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: any
ka: ნებისმიერი
